Pracownicy

 

Dyrektor szkoły: Renata Papis
Wicedyrektor szkoły:  Bożena Andrzejewska
Wicedyrektor szkoły:  Ewa Adamkiewicz

 

Nauczyciele

 

  • Adamkiewicz Ewa - język angielski
  • Andrzejewska Bożena - edukacja wczesnoszkolna
  • Baczyńska Monika - język angielski
  • Badura Anna - etyka, edukacja wczesnoszkolna
  • Bażantowicz Aneta - matematyka
  • Berenc Dorota - j.polski
  • Brocki Robert - informatyka i WOS
  • Chyła-Brzeska Sylwia - język angielski, edukacja wczesnoszkolna
  • Dębska Magdalena - przyroda, geografia, technika
  • Dziedzic Bożena - edukacja wczesnoszkolna
  • Fandrych – Sieczka Ewelina - oddział przedszkolny
  • Jurek Ireneusz - wychowanie fizyczne
  • Kaczmarek Izabela - rewalidacja
  • Kania Ewa - edukacja wczesnoszkolna
  • Kaźmierczak Anna - biologia, przyroda
  • Kocik Dorota - edukacja wczesnoszkolna, informatyka
  • Konicka Katarzyna - język polski
  • Kopecka Katarzyna - plastyka
  • Koralewska Honorata - matematyka
  • Kowalczyk Anna - j hiszpański
  • Kowalska Paulina - wychowanie fizyczne
  • Krajewska-Daszkiewicz Agnieszka - historia
  • Kraska Izabela - język polski
  • Lewandowski Grzegorz - wychowanie fizyczne
  • Łyko Bogusław - muzyka
  • Matz Małgorzata - język niemiecki
  • Michałowska Małgorzata - oddział przedszkolny
  • Mikołajczyk Paweł - wychowanie fizyczne
  • Mistrzak Jolanta - język polski
  • Nolbrzak-Sibilska Violetta - pedagog
  • Onopa Iwona - edukacja wczesnoszkolna, informatyka
  • Papis Renata - terapia pedagogiczna
  • Pietryk Jacek - historia
  • Rezler Jolanta - pedagog
  • Sadok Joanna- nauczyciel świetlicy
  •  Sadowska Alicja - nauczyciel świetlicy
  • Skawińska Anna - przyroda, geografia, WDŻR
  • Skwarka Leszek - religia
  • Skiera Milena - nauczyciel świetlicy
  • Słupińska Justyna - matematyka, edb
  • Sobczak Barbara - język angielski
  • Stanielewicz Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna
  • Szabela Krzysztof - wychowanie fizyczne
  • Szymczak Rafał - fizyka, chemia
  • Śmichura Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, informatyka
  • Wasilewska Bożena - wychowanie fizyczne
  • Więckowska Małgorzata - religia
  • Wlazłowicz-Pietras Marzena - historia, biblioteka
  • Włodarczyk Edyta - język angielski
  • Wojda Małgorzata - religia
  • Wojtczak Anna - język angielski
  • Zadrożna Alina - fizyka
  • Ziąbka Katarzyna - oddział przedszkolny
  • Ziembikiewicz Sebastian - wychowanie fizyczne
  • Żelewska Karolina/ Anna Kowalczyk - j.angielski
  • Żychlińska Dominika - język polski

 

Administracja

  • sekretarz: Ewelina Wdowiak
  • kierownik gospodarczy: Dagmara Wołowicz
  • intendentka: Małgorzata Mazgaj

 

Pielęgniarka: Wiesława Trzeźwińska

Wytworzył:
Udostępnił:
Papis Renata
(2019-03-17 16:24:03)
Ostatnio zmodyfikował:
Papis Renata
(2023-01-07 16:12:31)